Przejdź do treści

ZUS rozpoczyna kolejną edycję Dni Osób z Niepełnosprawnościami

Dni osób z niepełnosprawnościami w ZUS. Gmina Słaboszów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił kolejną odsłonę Dni Osób z Niepełnosprawnościami. W czwartek 28 maja 2026 roku eksperci ZUS oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będą dyżurować telefonicznie, udzielając informacji na temat świadczeń i dostępnego wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.

Źródło: slaboszow.pl

Informacje i kontakt

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu