Przejdź do treści

Życzenia dla ósmoklasistów od Wójta Gminy Raba Wyżna

Ósmoklasiści powodzenia na egzaminach!. Raba Wyżna

Drodzy Ósmoklasiści!

Egzaminy ósmoklasisty to ważny etap, który daje szansę na wykorzystanie wiedzy i umiejętności zdobywanych przez ostatnie lata nauki. Niech stanie się okazją do pokazania efektów Waszej pracy.

Podchodźcie do sprawdzianów z odwagą i dobrym nastawieniem — najważniejsze, byście dali z siebie wszystko. Trzymam za Was mocno kciuki i życzę wyników, które otworzą Wam drogę do wymarzonych szkół.

Wsparcie i najlepsze życzenia

Niech najbliższe dni przyniosą Wam spokój, pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Życzę, aby egzamin pozwolił w pełni zaprezentować Wasz potencjał i zdobyć jak najwięcej punktów.

Powodzenia!

Wójt Gminy Raba Wyżna
Tomasz Rajca

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu