Przejdź do treści

Życzenia dla ósmoklasistów przed egzaminem

Sprawdzian wiedzy i umiejętności – życzenia dla Ósmoklasistów. Zembrzyce

Drodzy Ósmoklasiści,

Przed Wami ważny etap edukacji — egzamin ósmoklasisty, który podsumowuje lata spędzone w szkole podstawowej i otwiera drogę do kolejnego etapu nauki.

To czas, który może wywoływać emocje i stres, ale przede wszystkim stanowi szansę na zaprezentowanie zdobytej wiedzy, umiejętności oraz wysiłku włożonego w naukę.

Wsparcie i życzenia

Życzę Wam spokoju, opanowania i wiary we własne siły. Niech posiadana wiedza pozwoli Wam podchodzić do zadań z pewnością, a wyniki umożliwią dostać się do wymarzonych szkół.

Pamiętajcie, że to tylko jeden z etapów Waszej drogi — przed Wami jeszcze wiele możliwości i sukcesów.

Powodzenia!

Joanna Stypuła
Wójt Gminy Zembrzyce

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu