Szanowni Państwo,
Drodzy Diagnosty Laboratoryjni oraz Członkowie Zespołu Pracowni Laboratoryjnych — z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego pragnę wyrazić moje szczere podziękowania i uznanie za Państwa odpowiedzialną i pełną zaangażowania pracę.
Państwa fachowość, precyzja i rzetelność są nieocenione w procesie diagnozowania i leczenia pacjentów. Choć często działacie poza bezpośrednim kontaktem z osobami korzystającymi z opieki medycznej, to wyniki Waszej pracy stanowią podstawę wielu decyzji terapeutycznych i współczesnej medycyny.
Znaczenie codziennej pracy
Dziękuję za sumienność, odpowiedzialność i nieustanne dążenie do utrzymania wysokich standardów pracy laboratoryjnej. Państwa działania stanowią istotne wsparcie dla całego zespołu medycznego oraz gwarancję troski o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów.
Życzę Państwu dużo zdrowia, pomyślności, zawodowej satysfakcji oraz wielu powodów do dumy z wykonywanego zawodu. Niech codzienne obowiązki przynoszą poczucie spełnienia, uznanie i życzliwość otoczenia.
dr Marcin Radzięta
Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej
Imienia Miłosierdzia Bożego