Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne życzenia wszystkim, którzy na co dzień działają na rzecz wspólnoty Gminy Łapanów.
Wyrażamy wdzięczność Radnym, Sołtysom, członkom Rad Sołeckich, pracownikom Urzędu Gminy oraz wszystkim osobom zaangażowanym w życie publiczne naszej gminy za ich poświęcenie, odpowiedzialność i wkład w rozwój lokalnej społeczności.
Dziękujemy za zaangażowanie
Życzymy zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z pełnionych funkcji, a także sukcesów w realizacji zamierzeń służących dobru wspólnemu.
Z wyrazami uznania i szacunku,
Przewodniczący Rady Gminy — Robert Pietraś
Wójt Gminy Łapanów — Patryk Paszkot
