Przejdź do treści

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego. Raba Wyżna

Szanowni Państwo,

Składam serdeczne życzenia wszystkim radnym, sołtysom, pracownikom urzędu oraz osobom aktywnie zaangażowanym w działalność samorządową. Dziękuję za Państwa codzienny wkład i oddanie.

Dziękuję za wytrwałość, poczucie odpowiedzialności i nieustające zaangażowanie na rzecz rozwoju naszej lokalnej wspólnoty. To dzięki Państwa pracy poprawia się jakość życia mieszkańców, a także powstaje silny, nowoczesny i przyjazny samorząd.

Podziękowania i najlepsze życzenia

Życzę satysfakcji z pełnionej misji, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Niech towarzyszą Państwu zdrowie, pomyślność i liczne powody do radości.

Wójt Gminy Raba Wyżna
mgr Tomasz Rajca

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu