Szanowni Państwo,
Składam serdeczne życzenia wszystkim radnym, sołtysom, pracownikom urzędu oraz osobom aktywnie zaangażowanym w działalność samorządową. Dziękuję za Państwa codzienny wkład i oddanie.
Dziękuję za wytrwałość, poczucie odpowiedzialności i nieustające zaangażowanie na rzecz rozwoju naszej lokalnej wspólnoty. To dzięki Państwa pracy poprawia się jakość życia mieszkańców, a także powstaje silny, nowoczesny i przyjazny samorząd.
Podziękowania i najlepsze życzenia
Życzę satysfakcji z pełnionej misji, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Niech towarzyszą Państwu zdrowie, pomyślność i liczne powody do radości.
Wójt Gminy Raba Wyżna
mgr Tomasz Rajca
