Szanowni Państwo,
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim samorządowcom serdeczne życzenia oraz wyrazy wdzięczności za codzienną pracę na rzecz mieszkańców Powiatu Proszowickiego.
Państwa zaangażowanie, odpowiedzialność i otwartość na potrzeby lokalnej społeczności stanowią fundament sprawnie funkcjonującego samorządu.
Podziękowania i życzenia
Życzymy Państwu zdrowia, wytrwałości w realizacji planów oraz satysfakcji z pełnienia misji publicznej.
Niech kolejne lata przyniosą liczne sukcesy, a społeczna akceptacja będzie źródłem zadowolenia i motywacji do dalszych działań.
Przewodnicząca Rady Powiatu Proszowickiego
Anita Spurek
Starosta Powiatu Proszowickiego
Wojciech Rzadkowski
Źródło: samorzad.gov.pl/web/powiat-proszowicki/
