Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek kierujemy serdeczne życzenia do wszystkich pielęgniarek i pielęgniarzy. Wyrażamy wdzięczność za ich nieustające zaangażowanie oraz codzienny wysiłek wkładany w opiekę nad potrzebującymi pacjentami.
Życzymy wiele satysfakcji z pracy zawodowej oraz szczęścia i spełnienia w życiu osobistym.
Podziękowania i życzenia
Źródło: szpitaljp2.krakow.pl
